Про нас

Ласкаво просимо до чарівного світу Тедді!

У нас Ви зможете знайти усе необхідне для створення унікальної авторської м'якої іграшки, в першу чергу - ведмедиків тедді. Незалежно від того, чи Ви автор-початківець, чи вже володієете досідом у цій чудовій справі, ми зможемо запропонувати Вам необхідні матеріали та інструменти у магазині ПЛЮШИК.com.

Ми пропонуємо найбільший в Україні вибір матеріалів виробництва німецької фабрики Schulte, яка усім світом визнана кращою у створенні професійних матеріалів для тедді. У нас Ви знайдете різноманітні види мохера та альпаки, віскози та бавовни, матеріалів для створенні міні тедді та хутро для створення тедді у стилі натюр, та крім того - кріплення та скляні очі для тедді будь-яких розмірів. Ми привозимо матеріали з Німеччини, Нідерландів, Великобританії, США, ПАР та інших країн, де розташовані ведучі виробники професійних матеріалів для тедді та шиття. 

Асортимент магазину часто оновлюэться, ми намагаємося привозити рідкісні та ексклюзивні тканини, щоб надихнути Вас на створення унікальних авторських робіт. Тому радимо Вам підписатись на розсилку, щоб завжди бути у курсі новин, розпродаж, акцій та інших заходів: Підписка на новини

Також про новини магазину можна дізнаватись тут: